Farmasi alt üye Kazancı

Farmasi alt üye Kazancı

Kozmetik sektörü günümüzde kadınların olduğu kadar erkeklerin de ilgi gösterdiği alanlardan birisi olmuştur. Daha bakımlı görünmek isteyen her bireyin araştırdığı konulardan biridir. Tabii Kozmetik alanında araştırma yaparken bu ürünlerin sağlığa zararsız olanları, doğa dostu olanları öncelikle tercih edilmektedir. İşte Farmasi bu isteklere cevap verebilecek özellikte bir firmadır. Peki bu ürünleri kullanırken bunun yanında para kazanmaya ve ekonomik olarak özgürleşmeye ne dersiniz? Farmasi’ye üye olarak ve alt üyeler yaparak kazanmaya başlayabilirsiniz. Farmasi alt üye kazancı hakkında merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz.

Farmasi alt üye Kazancı

Farmasi 1950 yılında ilaç ve hammadde üretimi amacıyla kurulmuş bir firmadır. Dr Cevdet Tuna tarafından kurulmuştur. Kozmetik alanına 1985 yılında girmiştir. Tecrübesi sayesinde kişisel bakım ürünleri ve parfüm sektöründe oldukça başarılı olmuştur. 1995 yılında bebek bakım ürünleri üretimine başlamıştır. Dünyada 123 ülkeye ihracat yapmaktadır. Farmasi markası adı altında dünya üzerinde 350 milyon kişiye ulaşmaktadır. Ürünlerini doğrudan pazarlama tekniği ile satan Farmasi firmasının dünya çapında 350 binden fazla satış danışmanı vardır. Bu sayılar bize Farmasi alt üye kazancı hakkında ışık tutmaktadır aslında. Sizde Farmasi alt üye kazancı konusunda merak ettiklerinizi yazımızın devamında bulabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra kariyer yapıp kazancınızı artırmak isterseniz alt ekibinizi kurup danışman olabilirsiniz.

Danışman:

Farmasi ye kayıt yaptırıp kaydı Farmasi tarafından onaylanan kişilere danışman denir. Her ay belirli bir puan da alışveriş yapmalıdır. Yapılan alışveriş miktarına göre kariyer basamaklarında yüzdelik dilimlere dahil olunur. Kariyer ünvanları ve yüzdelik prim grupları aşağıdaki gibidir.

Danışman: bir kampanya ayı içerisinde kendisi ya da alt grubu ile birlikte 500 TL’lik alışveriş yapanlar % 3  prim grubuna girer.

Danışman: bir kampanya ayı içerisinde kendisi ya da alt grubu ile birlikte 1500 tl’lik alışveriş yapanlar % 6 pirim grubuna girer.

 Lider: Bir kampanya ayı içerisinde kendisi ya da alt grubu ile birlikte 3000 TL alışveriş yapanlar % 9 prim grubuna girerler.

Lider: Bir kampanya ayı içerisinde kendisi ya da ekibi ile birlikte 6000 TL alışveriş puanı yapanlar % 12 prim grubuna girerler.

Üst lider: Bir bir kampanya ayı içerisinde kendisi veya alt grubu ile birlikte 10000 TL alışveriş yapan yüzde on beş prim grubuna girerler.

    Yönetici:

Bir kampanya ayı içerisinde kendisi ya da alt grubu ile birlikte 15000 TL alışveriş yapan 50 adet kampanya kataloğu alan ve 1 adet de aktif kayıt gerçekleştirenler % 18 prim grubuna girerler

Müdür: Bir kampanya ayı içerisinde 20000 TL alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (taban % 12) TL puan farkı aranır prim alabilmesi için 50 katalog alımı şartı vardır. Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog alımlarına sayılmamaktadır.

 Direktör: 12 ay içerisinde kişisel veya alt ekibi ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20 bin TL puanlık alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler 5. ayında ünvanı hak etmiş olurlar. Alt ekibindeki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (taban %12) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için 100 katalog alımı şartı istenecektir. Sisteme eklenen tekli katalog alımları aktif katalog şartına sayılmamaktadır. 2 aktif kayıt gerekir altın müdür direktör 12 ay içerisinde kişisel ya da ekibi ile 5 kez ardı ardına ya da aralıklı midem 20.000 TL puanlık alışveriş yapanlar 5 ayında altın direktör ünvanını hak ederler ancak direkt kendisine bağlı en az 2 adet %22 lik kolu bulunmalıdır. Altındaki en üst seviye ile kendi arasında %22 lik 2 kol haricinde 6000 (taban % 12 TL) puan farkı olmalıdır. Prim alabilmesi için 125 adet katalog alım şartı ve en az 2 aktif üye kaydı gerekmektedir.

Platin müdür- direktör:

12 ay içerisinde kişisel ya da ekibi ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20000 puanlık alışveriş yapanlar %22 prim grubuna girerler. 5. ayda platin direktör ünvanını hak ederler. Bunun haricinde en az 4 adet %22 lik kolu bulunmalıdır. Altındaki en üst seviye ile arasında 6000 ( % 12 taban) puan farkı aranır. Prim alabilmesi için kampanya içinde 150 adet katalog alması şarttır. 2 aktif kayıt gerekir.

Zümrüt müdür- direktör: 12 ay içerisinde kişisel veya ekibi ile 5 kez ardı ardına ya da aralıklı olarak en az 20 000 TL puanlık alışveriş yapanlar % 22 prim grubuna girerler. 5. ayında ünvanı hak etmiş olurlar. 8 koldan kendine bağlı müdür direktör olması şartı vardır. Kendi ile altındaki en üst seviye arasında 6000 (taban % 12) TL puan farkı olmalıdır. Prim alabilmesi için en az kampanya içinde 150 katalog alım şartı vardır. Ayrıca 2 adet aktif üye kaydı yapmalıdır.  Zümrüt direktör 10.000 TL puan yandan yaparsa araç kullanım hakkı elde eder. Şartlarını yerine getiren Zümrüt direktör ünvanını koruduğu 12 ay boyunca araç kullanımı ya da 1500 TL KDV dahil tutar hak edecektir. Ünvanını koruyamadığı ay KDV dahil 1500 TL faturalandırma işlemi gerçekleşecektir. Tatil hakkı 40 puandır.

 Elmas müdür-direktör:

12 ay içinde kişisel ya da ekibi ile 5 kez ardı ardına ya da aralıklı minimum 20 bin TL puanlık alışveriş yapanlar 5. ayında Elmas direktör ünvanını hak ederler. Bunun yanında direk kendisine bağlı en az 12 koldan müdür direktör kaydı olmalıdır. Altındaki en üst seviye ile kendi arasında 6000 (taban % 12) TL puan farkı olmalıdır. Prim alabilmesi için kampanya içerisinde 150 adet katalog alım şartı vardır. 2 aktif kayıt gerekmektedir. Elmas direktör 10000 puan yandan yaparsa araç kullanım hakkı elde eder. Şartlarını yerine getirirse unvanını koruduğu 12 ay boyunca araç kullanımı ya da 2000 TL KDV dahil tutar hak edecektir. Ünvanını koruyamadığı ay KDV dahil 2000 TL faturalandırma işlemi gerçekleşecektir. Tatil hakkı 60 puandır.

Gördüğünüz gibi kazanmak istiyorsanız öncelikle yapmanız gereken Farmasi’ye üye olmak ve ardından danışman olmak. Farmasi alt üye kazancı elde etmek istiyorsanız altınıza üye yaparak ekibinizi kurmak ve genişletmek. Bu üyelerin aktif olması gerekmektedir. Böylece birlikte çalışıp birlikte kazanabilirsiniz.

 

 

Written by farmasisi

Leave a comment