Farmasi başlangıç paketi

FARMASİ BAŞLANGIÇ PAKETİ

FARMASİ BAŞLANGIÇ PAKETİ

 

Farmasi üyesi olanlar için sadece bir kez sipariş edebilecekleri bir paket olan farmasi başlangıç paketi uygun fiyatlarla çok fazla ürüne sahip olabileceğiniz bir pakettir. Dudak bakım ürünlerinden saç bakım ürünlerine kadar pek çok farklı ürünün bulunduğu paket normal fiyatından çok daha uygun bir şekilde farmasi ekibimize katılanlara sunulmaktadır.  1-7 gün içerisinde kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve kapıda ödeme, kredi kartı ödeme seçenekleri ile sahip olabileceğiniz farmasi başlangıç paketi içerisinde yok yok diyebiliriz.

Farmasi başlangıç paketine sahip olmak sizlerin markamıza farklı bir bakış açısı kazanmanızda oldukça önemlidir. Kendinizin de kullandığınız ürünleri gönül rahatlığıyla sevdiklerinize önerebilir temiz içerikleri kullanmalarını sağlayabilirsiniz.

Farmasi başlangıç paketimizin fiyatı dönem dönem değişmekte olsa da en uygun fiyatları sizlere sunmaktayız. Paket içerisinde normal değeri olan, ancak pakete özel indirimlerle çok daha uygun fiyata alabileceğiniz ürünler bulunmaktadır. Paket içerisinde çok amaçlı temizleyici, balsam, cc krem, ruj, siyah maske, diş macunu, çay ağacı sabunu, 2 adet katalog, testarlar, tanıtım broşürü yer almaktadır. Bazı dönemlerde ise kutu içeriğinde değişimler ve eklemeler yapılmaktadır.

Farmasi ailemize katılırken farmasi başlangıç paketi ni almak istemediğinizde sizi zorunlu tutmamaktayız. İsteğinize bağlı olarak paketi satın alabilirsiniz ancak tanıtacağınız ürünler hakkında fikrinizin olması ve çevrenize yayarken tecrübeli olmanız açısından başlangıç paketi önem taşımaktadır.

Farmasi başlangıç paketini her üyemiz bir kez sipariş edebilmektedir. Ülkenin her yerine yayılmış halde olan ekibimiz ve daha pek çok insanın bu fırsattan yararlanabilmesi için koyulmuş bir kuraldır. Üye olduktan sonra tek seferlik başlangıç paketi hakkınızı dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Başlangıç paketini satın aldığında kargo ücret, destek bedeli, kapıda ödeme ücreti talep edilmemektedir. Tüm ürünler için kadar kazançta olmanızı sağlar.

Şimdi Üye Olun

Uyumluyum, ekip çalışmalarını seviyorum, kazanırım ve kazandırırım diyenleri farmasi ailesi olarak aramızda görmekten mutluluk duyarız. Online ya da bir üye reveransı ile aramıza katılarak Farmasi başlangıç paketi mize sahip olabilirsiniz. Sizlerin ve sevdiklerinizin her zaman doğal ve kaliteli kozmetik ve sağlık ürünleri kullanması için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

    Farmasi Üye Kayıt

    Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz

    Written by farmasisi

    Leave a comment