cosmetic care products

Farmasi çay ağacı yağı sabunu

farmasi çay ağacı yağı

Farmasi’nin geniş ürün yelpazesinde yok yok. Adeta aradığınız çok şeyi hatta aramadıklarınızı bile bulabilirsiniz. İşte size bir ürün daha sunuyoruz. Farmasi çay ağacı özlü cilt bakım ürünleri serisinde bulunan Farmasi çay ağacı yağı sabunu.

Farmasi çay ağacı yağı sabunu

Birkaç kullanımda bile etkisini görebileceğiniz, özellikle karmadan yağlıya dönük ciltlerin tercihi Farmasi çay ağacı yağı sabunu olacaktır. Kullandığınız andan itibaren serinletici ve ferahlatıcı etkisini hissedeceksiniz. Cildinizi derinlemesine temizleyerek çoğu insanın şikayetçi olduğu siyah noktaların oluşumunu engeller. Cildinizin kurumasını önlemeye yardımcı olan sabun cildinize zarar vermeden hem yüz temizliğinde hem banyoda kullanabileceğiniz özel bir sabundur.

  Nelere iyi gelir?

Antiseptik özelliği sayesinde sivilce ve akneli ciltlerde etkili bir onarım sağlarken cildinizi derinlemesine temizleyerek zamanla aknelerin ve sivilcelerin yok olduğunu göreceksiniz. Ağrılı sivilcelerin düzenli kullanım sonucunda zamanla yok olduğunu göreceksiniz lekelerin açılmasını sağlayarak daha hafiflemesine yardımcı olur cildinize kurutmaz pul pul dökülmesi engelleyerek nemlendirir. Problemli bölgeye köpürterek sürün 1 dakika bekleterek yıkayın. Tabii ki İlk kullanımdan önce Vücudunuzun küçük bir bölgesinde denemenizi öneririz. Sabunda kullanılan çay ağacı bitkisine alerjiniz olup olmadığını kontrol etmiş olursunuz. Çay ağacı demişken çay ağacı yağının faydalarından da kısaca bahsedelim. Nelere faydası vardır çay ağacının haydi hep beraber görelim.

*Çay ağacı yağının yaraları kurutma özelliği vardır.
*Özellikle mantar bakteri ve virüslerin neden olduğu hastalıkların tedavisinde faydalanılır
*Güneş yanıklarına ve soyulmalara karşı
*Egzamadan kaynaklanan cilt hastalıklarında
*Deri iltihaplarının tedavisinde
*Kuru saç derisi sorunu yaşayanlarda ve kepek probleminde
*Cilt yanıkları kesikleri için
*Siğil uçuk ve çıbanlar da
*Akne sivilce siyah nokta gibi cilt problemi yaşayanlar da
*Antiseptik ve dezenfektan etkisi sayesinde çamaşırlardaki mikropları yok etmede
*Böcek ısırmalarında alerjik reaksiyonlarda doğal tedavi edici ve iyileştiricidir. Ancak hamile olanların alerjik bir vücuda sahip olanların ve hormonal tedavi görenlerin doktorlarına danışmaları tavsiye edilir.
Tek dokunuşuyla sizi tüm cilt sorunlarınızdan kurtarmayı hedefleyen ürün tek kelimeyle vazgeçilmeziniz olacaktır. Bütün bu saydıklarımız dan biri ya da birkaçı hayatınızda varsa neden çay ağacı yağı sabunu hayatınızda yok.

    Farmasi Üye Kayıt

    Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz

     

    Written by Ulku Hoca

    Leave a comment