FARMASİ FULL COVERAGE LİKİT KAPATICI

FARMASİ FULL COVERAGE LİKİT KAPATICI

Göz altı morlukları, koyu halkalar herkesin canını sıkar. Bu rahatsız edici görüntü, bazen uykusuzluk, bazen kötü beslenme, bazen de genetik faktörlerden kaynaklanır. Her ne sebepten kaynaklanırsa kaynaklansın kişiyi olduğundan daha yaşlı, daha yorgun, halsiz ve bitkin gösteren göz altı morlukları ve koyu halkaları kapatmak artık mümkün. Farmasi full coverage likit kapatıcı hayatınızı değiştirecek.

Farmasi full coverage likit kapatıcı

Piyasadaki kapatıcılardan oldukça farklı olan Farmasi full coverage likit kapatıcı ile mutlaka tanışmalısınız.  Bu kapatıcı ile sadece göz altı morlukları ve koyu halkaları değil gözenek, sivilce, akne, kırışıklık, kızarıklık, leke gibi problemleri kapatarak kendinizi daha iyi hissedip enerji ile olduğunuzu göreceksiniz. Göz etrafının daha aydınlık olması sizi daha genç gösterecektir. Ancak sivilce ve akne gibi problemli bölgelere uygularken fırça ya da sünger kullanılmaması tavsiye edilir. Çünkü sivilce ve aknede bakteri vardır ve fırça kullanıldığında bu bakteriler yüzünüzün diğer bölgelerine dağılır. Bu nedenle parmağımıza damlattığımız bir miktar Farmasinin full coverage likit kapatıcısı sivilce ve akne üzerine uygulanabilir. Ayrıca antioksidan özelliği ile iyileştirici etkisinden de faydalanabilirsiniz. Farklı renk tonları mevcuttur. Bisque, Soft Orange, Light Ivory, Pure Beige, Warm Honey adlarındaki renk tonlarından, ten renginize en uygununu seçerek yüzünüzün ve kendinizin enerji ile dolmasını sağlayabilirsiniz. Yüzünüzdeki yükseltilere açık tondaki Farmasi full coverage likit kapatıcı kullanarak yüzünüze boyut verebilirsiniz.

Özetle

Tüm cilt tipleri için idealdir, doğal parlaklık verir ve çizgileriniz dolmaz. Fondotenden önce likit kapatıcıyı kullanmanız, özellikle gözaltlarınıza bunu parmak uçlarınızla uygulamanız ve pudra ile sabitlemeniz daha güzel sonuç almanıza yardımcı olur. Hafif ve uzun süre kalıcı etkisi olan Farmasinin full coverage likit kapatıcısı göz kapaklarındaki damarlı, kızarık görüntüyü de kapatan etkili bir kapatıcıdır. Cildinizi nemlendirdiği için gün içinde cildinizin nem ihtiyacını da karşılar.

Sonuç Olarak

Evet artık olduğunuzdan daha yaşlı yorgun ve bitkin görünmek zorunda değilsiniz. Sizin için harika bir kapatıcı olan full coverage likit kapatıcı üretildi. Ağır kimyasallar içermemesi ve bitkisel formüllerden imal edilmesi ile de diğer kapatıcılar da yaşanabilecek olumsuzluklar ve riskler de en aza indirgenmiştir. Siz neden daha genç görünmeyesiniz?                        ÜLKÜ TOKUL

[elfsight_form_builder id=”1″]

 

Written by farmasisi

Leave a comment