HAKKINDA

FARMASİ

Farmasi

Bu makalemizde Farmasi hakkında bilinmesi gerekenleri sizlere aktaracağız. Farmasi, %100 Türk malı olan bir markadır. Dr. Cevdet Tuna tarafından kurulmuştur. Güvenli ve helal sertifikalı bir firma olması nedeniyle çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Günden güne büyüyen bu markanın tercih edilme sebeplerinden , kurucusundan, nasıl üye olunacağından ve prim kavramından bahsedeceğiz. Yazımızı okuyarak siz de Farmasi hakkında bilgi sahibi olabilir, üye olmak için kolları sıvayabilirsiniz.

  Farmasi Üye Kayıt

  Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz

  FARMASİ HAKKINDA

  Dr. Cevdet Tuna ve Farmasi Hakkında 

  Dr. Cevdet Tuna Almanyada bulunmuştur ve orada  Tıp fakültesini bitirmiştir. Aldığı tıp eğirimi ile beraber yaptığı çalışmalar insan sağlığını korumaya yönelik çalışmalar olmuştur.Türkiye’nin ilk ilaç firmalarından sayılan Tege ilaç fabrikasını kurmuştur.

  Farmasiye kazandırdığı yüzlerce ürün ile tanınan saygı değer bilim adamıdır. Edirne’ de doğmuş, 1950 senesine kadar askeri bir ordunun başında tek doktor olarak çalışmıştır. Bir çok askeri iyileştirmiştir, onları zor zamanlarında yalnız bırakmamış, yardımlarına yetişmiştir.

  Ülkemizde ilk öksürük şurubu, yanık merhemi, ağrı kesici hap ve öksürük tabletlerinin formülleri üzerinde çalışıp başarılı olmuştur. 

  Çalışmayı çok seven, işinde son derece başarılı olan ve bir çok başarıya imza atmış olan  Dr. Cevdet Tuna farmasinin kurucularındandır.

  FARMASİ HAKKINDA

  Farmasi nedir?

  Farmasi, sahip olduğu bir ton kapasiteli  tesisinde, kozmetik ürünleri üreten bir firmadır.

  Kişisel bakım ürünleri, parfüm, bebek bakım ürünleri, parfüm sektöründe başarılı bir çıkış yakalayan Farmasi, Dünya’da 119 ülkeye ihracat yapmakta ve milyonlarca insana doğal ve bitkisel olan ürünlerini ulaştırmaktadır. 

  Ürünlerin satışını pazarlama tekniği ile sağlayan firmanın 300 binden fazla satış danışmanı bulunmaktadır. Farmasi danışmanları, danışmanlıktan müdürlüğe kadar yükselerek, kazandıkları primi arttırarak, kariyer sahibi olarak yüksek kazançlar elde etmektedirler. 

  Farmasiye nasıl üye olunur, kazanç planı nasıldır? 

  Farmasiye üye olup kazanç sağlamak isteyen kişi, kaydını yaptırıp onaylamasını bekler. Farmasi tarafından onaylanan kişiler her ay Farmasi tarafından belirlenen bir puanda sipariş girişi yaparlar. Farmasi hakkında öğrenmemiz gereken kazanç planı nasıldır, hangi koşullarda üst mertebeye ulaşılır onu inceleyelim.

  Danışman: Bir ay içinde kendisi ve oluşturduğu ekibi ile 500 tl lik sipariş alıp, alışveriş puanı kazanarak %3 prim, bir ay süresince 1500 tl lik alışveriş puanı toplayanlar %6 prim grubuna girerler.

  Lider: Bir ay içinde kendisi ve oluşturduğu ekibi ile 3000 tl sipariş alıp alışveriş puanı kazanan liderler %9 prim grubuna girerken, 4000 tl alışveriş puanı kazanan liderler ise %12 prim grubuna girerler.

  Üst lider: Bir ay süresince kendisi ve oluşturduğu ekip ile toplamda 8000 tl alışveriş puanı yapan üst liderler %15 prim elde eden gruba girerler.

  Yönetici: Bir ayda kendisi ve oluşturduğu ekibi ile 14000 Tl alışveriş puanı yapan yöneticiler %18 prim grubuna girerler.

  Müdür: Bir ayda 18.000 puana ulaşanlar %22 prim grubuna girerler.

  Direktör: Bir sene içinde dört kez 18.000 TL alışveriş puanı yapanlar, beşinci aya geldiklerinde Direktör olurlar.

  NEDEN FARMASİ?

  Birçok kozmetik ürünü satışı yapan firma varken neden Farmasi yi tercih etmeliyiz, Farmasi neden bu kadar tercih ediliyor? İnsanlar neden Farmasi ye güveniyor? bu başlığımızda soruların yanıtını vereceğiz.

  • Farmasi yerli bir şirkettir. Ülkemizin ekonomisine katkı sağlamak için yerli malı kullanmak gerekir. Bu sebeple Farmasi yi tercih etmek yerinde bir seçim olacaktır.
  • Farmasi ürünleri kaliteli ve sağlıklıdır. Hayvansal ürün içermemektedir. Dermotolojik olarak test edilmiştir ve GDO lu ürün kullanımını da reddeder. Yerli şirket olduğundan dolayı kaliteli ve ucuz ürün sunabilmektedir. Bu sebeple Farmasi tercih etmeniz gereken bir markadir.
  • Farmasi de ürün çeşitliliği çoktur. Cilt bakım ürünleri,  parfüm, ev temizlik ürünleri, oto bakım ürünleri, saç bakım ürünleri gibi bir çok kategoride ürün satışı sağlanmaktadır.
  • Farmasi, üyelerine yüksek kazanç elde etme fırsatı sunar. İki farklı yolla kazanç elde edilebilir. İlki satış yaparak, ikincisi ise kariyer sistemine göre gelir elde edebilirsiniz. Özellikle ev hanımlarının tercih ettiği Farmasi, bir çok kadına gelir elde etme imkanı sunar. Direktörlüğe kadar yükselip büyük oranda gelir elde edebilirler. Çalışma saatleri kişinin kendisinin belirleyeceği bir şey olduğundan ev hanımlarina uygun bir iş imkanıdır.
  • Farmasi Helal kozmetik ürünleri sertifikasına da sahiptir. İçerisinde yasaklı maddeler bulunmaz, helal olmayan maddeleri içermez. Sağlığa zararlı olan hiçbir kimyasalı bünyesinde barındırmaz. Islami kurallara uygun bir şekilde bakım ve kozmetik ürünlerini üretir. Çevrenizdekilere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirsiniz.
  • Farmasi ürünleri doğaldır. Tüketiciye ulaştırılmadan bir çok testten geçmektedir. Son halini alana kadar son derece titizlikle çalışılmakta ve tüketicinin memnun kalmasına önem verilmektedir.
  • Herkes Farmasi ile hayal ettiği kariyere ulaşabilir, yüksek gelir elde edebilir. Özellikle çevrenizin geniş olması, sosyal bir kişiliğe sahip olmanız son derece yararınıza olacaktır. Cevrenizdekileri üye olmaya teşvik ederek ekibinizi çoğaltabilir, sipariş puanlarınızı yükseltip, yükselebilirsiniz.
  • Farmasi hakkında avantajlı olduğunuz bir diğer husus ise çalışacağınız saatleri kendiniz belirlemenizdir. İster tam zamanlı ister yarım zamanlı çalışarak kazancınıza kazanç katabilirsiniz.
  • Farmasi sayesinde araba, ev, kariyer sahibi olabilirsiniz.
  • Farmasi fabrikaları bacasız olduğundan çevreye karşı son derece duyarlıdır. Hayvanları deney yapmak için asla kullanmaz. Sosyal sorumluluk projeleri içerisinde yer alır.
  • Farmasi Türkiye’ nin gurur kaynağıdır! Sağladığı iş istihdamlarının yanı sıra herkese kariyer imkanı da sunmaktadır.
  • Farmasi bitkisel içeriğiyle bakımınızı en iyi şekilde yapmanızı sağlar. İçinde sağlığa zararlı herhangi bir kimyasalın bulunmaması, cildinize yan etkide bulunacak bir şey içermemesi sebebiyle gönül rahatlığıyla kullanabilir, çevrenize de tavsiye edebilirsiniz.

  Farmasiye nasıl kayıt olunur, kayıt ücreti var mıdır?

  Farmasi web sitesine girerek önünüze  çıkan formu doldurarak üye olabilirsiniz.Farmasi’de senede ödenen kayıt ücreti 5 tl dir. Eğer hoşgeldin paketi alırsanız bu ücretten muaf tutulursunuz.

  Her ay sipariş verme zorunluluğunuz yoktur fakat yeni kayıt olanlar 45 gün sipariş vermediklerinde hesapları askıya alınır. Daha önce sipariş veren bir üye ise 6 ay sipariş girmezse hesabı askıya alınır. Eğer hesabınız askıya alınmış ise üst sponsorunuzdan yardım isteyerek tekrar aktif hale getirebilirsiniz.  Sadece ürün satışı için değil kendi ihtiyaclariniz için de üye olabilirsiniz. Böylece ürünlere indirimli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

  Prim sistemi nedir, yuzdeliklere göre kazandığımız kazanç ne kadardır?

  Prim sistemi, ay içinde siz ve ekibimizin verdiğiniz siparislere karşılık Grup Tl puanınıza göre hak ettiğiniz kazançtır. Peki prim yüzdeliklerine göre kaç TL kazanırsınız? İnceleyelim.

  %3 = 500 TL

  %6 = 1.500 TL

  %9 = 3.000 TL

  %12 = 6.000 TL

  %15 = 10.000 TL

  %18 = 15.000 TL

  %22 = 20.000 TL

  Yukarıda da belirttiğimiz gibi girdiğiniz siparişlere paralel olarak elde ettiğiniz prim de artar böylece yüksek miktarda kazançlar sağlayabilirsiniz. Bu noktada oluşturduğunuz ekip de çok önemlidir. Aktif bir şekilde çalışan üyelerden oluşursa ekibiniz, kazandığınız ücret de artacaktır. Her şeyden öte aldığınız ürünlerin Türkiye de üretildiğini ve Türkiye’nin istisdam gücüne yardımcı olan nadide kuruluşlardan biri olduğunu bilinmeli.

   Farmasi Üye Kayıt

   Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz