Farmasi Intense Color ruj

Farmasi Intense Color ruj

   Özenle seçilmiş renkleri ve avakado yağı içeren zengin formülü ile bildiklerinizin dışında bir ruj serisi. Farmasi şirketinin bildiğimiz gibi mat rujlar, kadife Velvet mat ruj serisi, BB ruj serisi mevcut. Şimdi bu aileye yeni bir ruj serisi katıldı. Farmasi Intense Color ruj serisi. Nedir bu serinin özelliği? Gelin hep beraber bir gözatalım.

Farmasi Intense Color ruj

   Çok boyutlu pigmentleri sayesinde tek kullanımda üst seviyede renk vermesi tercih sebeplerinden ilki olacak. Farmasi Intense Color Ruj serisi avakado yağı içermesi nedeniyle dudaklarınıza gün boyu bakım ve nemlendirme yapar. Bu besleyici özelliği sayesinde çatlak ve kurumuş dudakları onarır bakımlı görünmesini sağlar. Soğuk kış günlerinde dudaklarınızın korunması ve bakımı için özellikle tercih edeceğiniz bu rujları yanınızdan hiç ayırmayacaksınız. Dudak kalemine ve çerçeveye bile gerek kalmadan kullanabileceğiniz bu ruj serisinde hem günlük kullanıma hem de gece makyajına uyan renk ve tonlar mevcuttur. Günlük hafif renklerden tutunda tam bir makyaj için gerekli koyu ve derin renklere kadar. Çıplak dudak rengine yakın renkler, bordo kırmızı rujlar, mürdüm mor renkler ve küllü tonlardaki gri renklere kadar tüm renk seçenekleriyle sizlerin hizmetinizde. Uzun süre dayanabilen bu ürünler,  yemeden ve içmeden dört saate kadar dudağınızda kalır. Kaybolurken parça parça değil homojen şekilde kaybolur. Kendine has ucu sayesinde güzel bir şekillendirme imkanına sahipsiniz. Kolaylıkla uygulayabileceğiniz Farmasinin İntense Color ruju saten bitişlidir dudaklarınıza ipeksibir görünüm kazandırır. Dudak etrafından fondötenle temizlenebilir. Dudak odaklı uygulanan bu rujlar dudaklarınızın daha etkileyici, çekici ve daha bakımlı görünmesini sağlayacaktır. Bunun yanısıra allık gibi yanaklara uygulayıp memnun kalan kullanıcılar da mevcut. Farmasi Intense Color ruj dahil Farmasi ürünlerinde paraben Parafin SLES, SLS florür kullanılmamaktadır. 

  İşte zararsız oluşundan şık ve çekici görünüşüne, kullanım kolaylığından dudaklarınıza yaptığı bakıma kadar bütün bu nedenlerden dolayı   iç rahatlığı ile kullanabileceğiniz Farmasinin intense color ruj serisi sizi renkli ve canlı bir dünyaya davet ediyor. Peki bu renkli dünyaya siz hazır mısınız? Haydi o halde.

ÜLKÜ TOKUL

[elfsight_form_builder id=”1″]

Written by farmasisi

Leave a comment