Farmasi lip plumper

FARMASİ LİP PLUMPER

84

Yüzde en dikkat çekici yerlerden biri olan ve neredeyse ilk göze çarpan yerlerden biri olan dudakların güzel ve bakımlı olması her kadının isteyeceği bir olgudur. Güzel ve bakımlı dudaklar sayesinde kişi hem özgüvenli olur hem de beğenilme endişesi taşımadan hayatını devam ettirir. Hangi kadın ince zayıf kırışmış kurumuş dudaklardan şikayet etmez ki. İşte bu şikayetleri göz önünde bulunduran firma Farmasi lip plumper gibi harika bir ürünle karşımızda.

Farmasi lip plumper dudak dolgunlaştırıcı nasıl bir ürün

Farmasi lip plumper şeffaf renkli ve dudaklarda kullanılan bir ürün. Dudaklarınıza sürdükten sonra parlaklık hacim ve dolgunluk pürüzsüzlük kattığını gördüğünüz de çok hoşlanacaksınız. Her kadının hayalidir pürüzsüz ve dolgun dudaklar. Farmasi lip plumper piyasadaki diğer dudak dolgunlaştırıcılardan farklıdır. Neden mi? Diğer dolgunlaştırıcıların içinde bulunan nane tarçın vb  içeriklerin miktarı fazla olduğu zaman hassas ve alerjik bünyelerde dudaklarda kızarma şişme yanma ve benzer alerjik reaksiyonlar gösterebiliyor. Oysa Farmasinin bu harika ürününde alerjik reaksiyon  riski piyasadaki ürünlere göre çok düşüktür. Şeffaf renklidir, ancak kullandıktan sonra hafif pembelik, dolgunluk, ıslaklık ve  pürüzsüzlük gözlemleyeceksiniz. Bunun yanında çatlak ve kurumuş dudakların nem dengesini sağlayarak bakım yapar.

 Farmasi dudak dolgunlaştırıcı nasıl kullanılır

Dudaklarınızın kuru ve temiz olduğuna emin olduktan sonra Farmasi lip plumperı dudak çizgisine kadar sürülür. Eğer iki kez uygulayacaksınız ilk uygulamadan sonra biraz bekleyerek ikinci uygulamaya geçebilirsiniz. Bu ürünle dudaklarınızda serinlik ve ferahlık hissedeceksiniz. Eğer üzerine ruj kullanacaksanız 5 dakika bekleyip peçete ile üzerine hafifçe dokunarak üstteki tabakayı alabilir ve rujunuzu sürebilirsiniz. Rujunuzun dudağınıza daha güzel ve pürüzsüz göründüğünü fark edeceksiniz. Makyajınızın iyi görünmesi için vazgeçemeyeceğiniz bir ürün olacak. Fakat daha iyi sonuçlar almak için düzenli kullanım önemlidir. Sabah akşam kullanmanız önemle tavsiye edilir. Bu şekilde uzun süre dolgunluk hissini yaşayacaksınız.

Evet Farmasi lip plumper ile hayalinizdeki dolgun bakımlı ve pürüzsüz dudaklara sizde kavuşabilirsiniz. Hiçbir estetik operasyona gerek kalmadan tamamen bitkisel içerikli bir ürünle hayalleriniz bir adım kadar yakınınızda. Haydi o halde sizde Farmasi ürünlerinin harika dünyasına koşun..

Written by Ulku Hoca

Leave a comment