FARMASİ PRİM VE KAZANÇ

FARMASİ PRİM VE KAZANÇ
FARMASİ PRİM VE KAZANÇ


  Farmasi Üye Kayıt

  Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz

     Farmasi nasıl bir şirkettir? Öncelikle beraber çalışıp kazanç sağlayacağınız şirketi tanımakla işe başlayabilirsiniz. Farmasi tamamen yerli sermaye şirketidir. Ürünlerle alakalı helal sertifikası da dahil olmak üzere çok sayıda sertifikası mevcuttur. Ürünlerin bitkisel içerikli olması ve hayvan deneylerinin yapılmaması hem doğa hem hayvansever olduğunun bir göstergesidir. Bu nedenle insan vücuduna da yan etkileri veya zararları minimum düzeye indirgenmiştir. Evet kazanç boyutuna bakacak olursak bütün network sistemlerinde olduğu gibi Farmasi şirketinin de bir kazanç sistemi vardır. Farmasi prim ve kazanç sistemi ile iki biçimde kazanç sağlayabilirsiniz. İlki; ürünleri alıp satarak kazanç elde etme yöntemi. İkincisi ise; ekip kurup birlikte çalışarak kariyer yaparak, kazanç elde etme yöntemidir.

  Farmasi prim ve kazanç 

     Farmasi kazanç sisteminde ürünleri kendinize ve sevdiklerinize almak ve sağlıklı yaşamak isteyebilir ve bu şekilde kazanç sağlayabilirsiniz. Katalog fiyatı üzerinden ürünleri indirimli getireceğiniz için ister kendinize sevdiklerinize kullanın ister ürünleri satın her şekilde kardasınız. Farmasi prim ve kazanç sisteminde 2. yol ise ekip kurarak kazanmaktır. Farmasi kazanç sisteminde 1 puan 1 tl dir. Kariyeriniz ve alışveriş miktarına göre priminiz hesaplanır, her ayın 20’sinde hesaba yatırılır. Her ay aktiflik ve en az 150 TL’lik sipariş verilmesi gerekmektedir. Verilen sipariş miktarlarına göre yüzdelik dilimleri ulaşırsınız kariyerinizi ilerleterek kazanç miktarınızı artırırsınız. Farmasi prim ve kazanç planında siz ve ekibiniz;

  500 TL puana ulaşırsanız % 3

  1500 TL puan ulaşırsanız % 6 

  3000 TL puanı ulaşırsanız %9 

  6000 TL puana ulaşırsanız %12  (lider)

  10.000 TL puana ulaşırsanız % 15 üst (lider )

  15000 TL puana ulaşırsanız % 18 (yönetici)

  20.000 TL puana ulaşırsanız % 22 (müdür)

  prim almaya hak kazanırsınız

  Danışman:

  Kayıt olup Farmasi yönetmeliğini onaylayan ve Farmasi doğrultusunda kaydı onaylanan kişi danışman olarak adlandırılır. Danışman prim almak için her ay en az 150 TL puanlık sipariş vermelidir. Danışman kendisi veya ekibi ile bir kampanya ayında 500 TL’lik sipariş verirse % 3 grubuna dahil olur. Danışman yine kampanya ayında 1500 tl’lik sipariş verirse % 6 prim grubuna dahil olur.

  Lider:

  3000 TL puanlık sipariş verenler % 9 prim grubuna 6000 TL puanlık sipariş verenler % 12’lik prim grubuna girer.

  Üst Lider:

  kendisi veya ekibi ile kampanya ayında 10.000 TL puanlık alışveriş yapanlar % 15 prim grubuna ulaşır.

  Yönetici:

  Kampanya ayı süresince 15000 TL puanlık alışveriş yapanlar % 18lik prim grubuna ulaşır. Prim alabilmesi için 50 adet katalog alımı ve 1 aktif kayıt (150 TL puan) yapmaları gerekmektedir.

  Müdür:

  Kampanya ayında 20.000 TL puanlık alışveriş yapanlar % 22 lik prim almaya hak kazanır. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 taban (% 12 TL) puan farkı aranır prim alabilmesi için 50 katalog alımı şarttır. Sisteme eklenen tekli katalog alımları katalog alımları aktif katalog alımlarına sayılmamaktadır. Müdürlük seviyesinde aylık en düşük 2000 TL kazanç sağlanabilmektedir. Müdür seviyesine ulaştığında ek primlerde eklenir.

  Birinci nesilden %3 

  İkinci nesilden %2 

  Üçüncü nesilden % 1.5 

  Dördüncü nesilden % 1

  müdür primi alır

  Direktör:

  kariyer basamaklarında ve yüzdelik dilimde en üst basamak direktörlük tür. 12 ay içerisinde kişisel veya ekibi ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20 000 TL puanlık alışveriş yapanlar % 22 lik prim grubuna girer 5 ayda ünvanı hak etmiş olur. Altındaki en üst seviye ile kendi seviyesi arasında 6000 (taban % 12) TL puan farkı aranır. Prim alabilmesi için kampanya ayı içinde 100 adet katalog alması şartı vardır. 2 aktif kayıt (150 TL ) puan gerekir. Alacağı ek primler şu şekildedir.

  Birinci nesilden % 3 

  İkinci nesilden %2  

  Üçüncü nesilden % 1.5

  Dördüncü nesilden % 1  

  direktörlük primi alır. Teknoloji paketine hak kazanır. Bu paketin içinde cep+ tablet+ hat+ data vardır. Altın müdür-direktör: 12 ay içerisinde kişisel ya da ekibi ile 5 kez ardı ardına ya da aralıklı minimum 20 000 TL puanlık alışveriş yapanlar 5. ayında altın direktör ünvanını hak ederler. Bunun yanında direk kendisine bağlı en az 2 adet % 22 lik kolu bulunmalıdır. Altındaki en üst seviye ile kendi arasında % 22 lik iki kol haricinde 6000 taban (% 12) TL puan farkı olmalıdır. Prim alabilmesi için kampanya ayı içerisinde 125 adet katalog alım şartı ve en az 2 aktif üye kaydı gerekmektedir.

  Platin müdür-direktör:

  12 ay içerisinde kişisel ya da ekibi ile 5 kez ardı ardına veya aralıklarla minimum 20 000 TL puanlık alışveriş yapanlar % 22 prim grubuna girerler 5. ayda platin direktör ünvanını hak ederler. Bunun haricinde en az 4 adet % 22 lik kolu bulunmalıdır. Altındaki en üst seviye ile arasında 6000 (% 12) taban puan farkı aranır. Prim alabilmesi için kampanya içinde 150 adet katalog alması şarttır. 2 aktif kayıt gerekir.

  Zümrüt müdür-direktör:

  12 ay içerisinde kişisel veya ekibi ile 5 kez ardı ardına ya da aralıklı olarak en az 20 000 TL puanlık alışveriş yapanlar % 22 prim grubuna girerler. 5. ayında ünvanı hak etmiş olurlar. 8 koldan kendine bağlı müdür direktör olması şartı vardır. Kendi ile altındaki en üst seviye arasında 6000 (% 12 TL) puan farkı olmalıdır. Prim alabilmesi için en az kampanya içinde 150 katalog alım şartı vardır. Ayrıca 2 adet aktif üye kaydı yapmalıdır. 5. ayında Zümrüt direktör ünvanını hak etmiş olur. Zümrüt direktör 10.000 TL puan yandan yaparsa araç kullanım hakkı elde eder. Şartlarını yerine getiren Zümrüt direktör ünvanını koruduğu 12 ay boyunca araç kullanımı ya da 1500 TL KDV dahil tutar hak edecektir. Ünvanını koruyamadığı ay KDV dahil 1500 TL faturalandırma işlemi gerçekleşecektir. Zümrüt direktör teknoloji paketi hakkı devam eder. 40 puan tatil hakkı kazanır.

  Elmas müdür-direktör:

  12 ay içinde kişisel ya da ekibi ile 5 kez ardı ardına ya da aralıklı minimum 20 000 TL puanlık alışveriş yapanlar 5. ayında Elmas direktör ünvanını hak ederler. Bunun yanında direk kendisine bağlı en az 12 koldan müdür direktör kaydı olmalıdır. Altındaki en üst seviye ile kendi arasında % 22 lik 6000 (taban % 12)TL puan farkı olmalıdır. Prim alabilmesi için kampanya içerisinde 150 adet katalog alım şartı vardır. 2 aktif kayıt gerekmektedir. Elmas direktör 10000 puan yandan yaparsa araç kullanım hakkı hak eder. Şartlarını yerine getirirse ünvanını koruduğu 12 ay boyunca araç kullanımı ya da 2000 TL KDV dahil tutar hak edecektir. Unvanını koruyamadığı ay KDV dahil 2000 TL faturalandırma işlemi gerçekleşecektir. Teknoloji paketi hakkı devam eder. Tatil hakkı  60 puandır.

     Farmasi prim ve kazanç sistemi, eşsiz prim sistemi ile doğrudan satış sektöründe rakiplerine oranla daha çok kazandırma özelliğine sahiptir. Sizde Farmasi prim ve kazanç sisteminde yerinize alarak daha az emek ve zaman harcayarak daha çok kazanabilirsiniz. Esnek çalışma saatleri sayesinde kendinize evinize ve sevdiklerinize daha çok zaman ayırabilirsiniz.

   


   Farmasi Üye Kayıt

   Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz