Farmasi true color ruj renkleri

Farmasi true color ruj renkleri

Dudaklarınızın pürüzsüz bakımlı ve muhteşem görülmesini isteyenlerdenseniz işte Farmasi true color ruj renkleri farklı seçenekleriyle sizinle. Günlük ve özel kullanımlara uygun nemlendirici özelliğe sahip kolay sürümü tek seferde renk vermesi sayesinde vazgeçemeyeceğiniz bir ürün. Uzun süreli kalıcılığı ve silinirken parça parça değil hafifleyerek silinmesi ile sizi olumsuz durumlarda bırakmayacak bir ruj serisi.

Farmasi true color ruj renkleri

Farmasi true color ruj renkleri aşağıda ayrıntılı olarak anlatılmıştır.

Farmasi True Color ruj 18 raisin ruj kahve alt tonlu gül kurusu renginde günlük kullanıma uygun bir ruj. Farmasi True Color 26 Red Carpet ruj anlı bir kırmızı istiyorsanız ama göz tırmalamasın diyorsanız. İşte bu ürün tam size göre Farmasi True Color 43 Coral burst ruj güzel bir turuncu beyaz tenli gayet uyum sağlıyor. Sürümü yumuşak ve kolay. Farmasi True Color 44 hot cherry ruj muhteşem bir bordo. Farmasi True Color serisinin diğer renkleri ise şunlardır;

01 soft peach ruj, siyah şık ambalajı içinde açık şeftali renginde olan ürün yumuşak yapılıdır. Sürümü kolaydır tek sürümde rengini verir nemlendirme ve dudak dolgunlaştırma özelliklerine sahiptir.

03 high style coral ruj pembe ağırlıklı mercan rengi ruj.  Kullanımı kolay.  Bir şeyler yenilip içinse bile uzun süre dudaklardan kaybolmuyor bulaşma dağılma yapmıyor. 05 poppy Pink uçuk pembe renkli bir ruj. Sürümü kolay nemlendirici özelliğe sahip. 08 Coral Star ruj içinde turuncuyla barındıran kırmızı bir renge sahip. Sürümü çok kolay nemlendirmesi ve tek seferde rengini vermesi oldukça başarılı. Canlı ve iddialı bir renk. Kalıcılığı gayet güzel olan ruj silinirken de kısmen silinmiyor.

10 Red Extrem içinde mavilik de barındıran kırmızı renkli bir ruj. Dudakta ağırlık yapmayan tek seferde rengini veren sürümü kolay nemlendiricili bir ürün. Çizgilere  yapmaz dağılma olmaz yeme içmeye rağmen uzun süre dayanır. 15 Warm beige ruj kahveye yakın turuncu açık renkte olan bu ürün yoğun pigmentli yapısı ile hemen silinmeyen nemlendirici özelliğe sahip.

Görüldüğü gibi sadece dudaklarınızın güzelliği için değil dudaklarınızın sağlığı ve bakımı için de tercih edebileceğiniz ruj serisi.  Sizi bir adım öteye taşıyacak güzellikte.

    Farmasi Üye Kayıt

    Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz

    Written by Ulku Hoca

    Leave a comment