Farmasi üye girişi şifremi unuttum

FARMASİ ÜYE GİRİŞİ ŞİFREMİ UNUTTUM, NELER YAPABİLİRİM

Farmasi Dr Cevdet Tuna tarafından kurulmuş yarım asra aşkındır, 123 ülkede hizmet veren, tamamen yerli ve helal sertifikalı güçlü bir firmadır. Farmasi’ye üye olmak bir ayrıcalıktır. Kendiniz, aileniz, çevrenize sevdikleriniz için gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz Farmasi ürünleri güzelliğinize güzellik katarken bir yandan da paranıza para katacaktır. Bu yazıyı okuyarak Farmasi’ye üye olmak istiyorum ve Farmasi üye girişi şifremi unuttum diyenler bilgi edinebilirler.

Farmasi üye girişi şifremi unuttum

Farmasi dünyasından faydalanırken kazanmak için ilk adımı Farmasi’ye üye olarak atabilirsiniz. Üye olarak tüm ürünlere katalog fiyatı üzerinden %30 ile %40 arasında indirimli satın alabilirsiniz. Katalog fiyatı üzerinden satabilirsiniz. Üye olmak için yapacağınız tek şey üyelik formunu doldurmanızdır.

  Farmasi Üye Kayıt

  Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz

  Ve Sonrası

  Daha sonra biz tarfından aranacaksınız.  Farmasi hakkında detaylı bilgiler verilir ve üyeliğiniz gerçekleştirilir. Telefonunuza kullanıcı şifreniz gelir. Farmasi üye girişi şifremi unuttum dememek için şifrenizi güvenli bir yere kaydedebilirsiniz. Eğer arkadaşlarınızı, dostlarınızı da Farmasi ye üye yaparsanız alt grubunuzu oluşturur ve danışman olarak kariyer basamaklarını tırmanmaya başlarsınız. Grubunuzla birlikte çalışarak hep beraber kazanabilirsiniz. Ama danışman olmak istemiyorum üye olarak devam etmek istiyorum diyorsanız yine ürünlerinizi %40  varan indirimlerle satın alabilirsiniz.

  Farmasi’ye üye olurken TC kimlik numarası ile girme zorunluluğu vardır. 29/08/2016 tarihli 26274 sayılı resmi gazetede tebliğ edildiği üzere 1/1/ 2007 tarihinden itibaren gerçek kişilere kesilen faturalara TC kimlik numarası yazma zorunluluğu getirilmiştir. Bu nedenle Farmasi TC kimlik numarası ile kayıt yaptırabilirsiniz. Farmasi’ye üye olduktan sonra size verilen şifreyi kaybetmeyin. Ama olur da Farmasi üye girişi şifremi unuttum diyorsanız sakın paniklemeyin. Anasayfadaki (https://www.farmasiint.com/anasayfa) girişimci girişi giriş butonunun yanındaki parolamı unuttum bağlantısına tıklayın. Ardından sisteme de kayıtlı olan elektronik posta adresinizi yazınız. Şifreniz elektronik posta adresinize gönderilecektir. Eğer bu konuda gelen (Inbox) kutunuzda bir ileti göremiyorsanız istenmeyen mesaj (spam) klasörüne de bakabilirsiniz. Eğer bunları yapamıyorum diyorsanız size yardımcı olmamız için bizimle iletişime geçiniz.

  Farmasi Üye Girişi
  Farmasi Üye Girişi

  Evet gördüğünüz gibi Farmasi ye üye olmak istiyorum ya da Farmasiye üye giriş şifremi unuttum diyorsanız çözümü bu kadar kolay. Ancak güvenlik prosedürü gereğince şifrenizi asla üçüncü kişilerle paylaşmayınız.

   

  Written by farmasisi

  Leave a comment