Farmasi üyelik ücretlimi

FARMASİ ÜYELİK ÜCRETLİMİ

Farmasi ye üye olmayı düşünen birçok kimsenin kafasındaki sorulardan ilki Farmasi üyelik ücretlimi sorusu olmaktadır. Bu sorunun cevabını vermeden önce Farmasi Şirketi hakkında genel bir bilgi vermek isterim.

Farmasi nasıl bir şirkettir?

   Farmasi Dr Cevdet Tuna tarafından 1950 yılında kurulmuştur. Dünya üzerinde 123 ülkeye ihracat yapan, 69 yıllık tecrübesiyle, tamamen yerli sermayeye sahip bir şirkettir. Yerli malı kullanımı ülke ekonomisi açısından oldukça önemlidir.

Farmasi ürünleri

   Farmasi ürünleri bitkisel hammaddelerden üretilip GDO lu bitki kullanılmaz. Ürünlerin içerisinde paraben, triklosan, ağır metal, fosfat, formaldehit, fithalat yoktur. Roll-on’ lar da alüminyum içermez. Hayvan deneyleri yapılmaz görüldüğü gibi insana doğaya ve hayvana dost olan Farmasi ürünleri tercih sebebidir.

Farmasi üyelik ücretlimi

    Farmasi üyelik ücretli mi sorusunun cevabını Farmasi sistem destek Bedeli olarak 1 ile 10 TL arasında herkesin verebileceği sembolik bir ücret ödeniyor diye verebiliriz. Bu ücret üyelikten sonraki ilk siparişe yansır. Farmasi bu ücretin karşılığı olarak üyelerine hediye ürünler gönderir. Farmasi üyelik ücreti bir defaya mahsus ödenir heray ödemeniz gereken başka hiçbir ücret yoktur. Yani Farmasi doğrudan satış sistemine katıldığımız andan itibaren kazanmaya başlıyorsunuz. Farmasinin 69 yıllık tecrübe ve ilaç kalitesinde kozmetik üretim anlayışı ile kaliteli ürünler kullanıyorsunuz güzelleşiyor ve sevdiklerinizi güzelleştiriyorsunuz. Mutluluğunuzu hem güzelleşerek hem kazanarak artırıyorsunuz. Farmasi üyelik ücretlimi sorusuna cevap verdik, bunun yanında şu an  uygulanan bir uygulamayı da açıklamakta fayda var. Farmasi yeni üyelerine özel Farmasi başlangıç paketini 59 TL’ye üyelik ücreti ödemeden üstelik kargo bedava olacak şekilde gönderiyor. Üyelik ücreti ödemeden alınan bu paketin içeriğindeki ürünlerin değeri 260 TL’dir. Çok uyguna gelen paketteki ürünleri deneyimleyebilirsiniz  ya da satarak güzel bir kazanç elde etmeniz de mümkündür. Farmasi başlangıç paketini sadece yeni üye olanlar alabilir, yeni üyelere özel bir pakettir. Üyelik için alışveriş zorunluluğu yoktur, satış zorunluluğu yoktur, belli bir limitte alışveriş zorunluluğu da yoktur.

   Farmasi üyelik ücretlimi sorusunun cevabını aldığımıza göre ; Ödenecek cüzi ücretin karşılığını sizde hem sağlık hem kazanç hem mutluluk olarak fazlasıyla geri almak,  bu mutlu aileye dahil olmak istemez misiniz?

[elfsight_form_builder id=”1″]

Written by farmasisi

Leave a comment