Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti

FARMASİ WİNTER BEAUTY CİLT BAKIM SETİ

   Cildimiz asla ihmale gelmeyen hem görünüşümüzü hem sağlığımızı direkt ya da dolaylı etkileyen en önemli organımızdır. Yazın ya da kışın her mevsim bakımı ihmal edilmemesi gerekir. Ancak soğuk ayaz ve zorlu kış günlerinde ayrı bir önem arz eden cilt bakımı olmazsa olmazlarımız olabiliyor. İşte bu zor günlerde Farmasi Winter beauty cilt bakım seti cildimizin ve bizim imdadımıza koşuyor, cildimizin yakın arkadaşı oluyor.

Farmasi Winter Beauty Cilt Bakım Seti

   Yukarıda da bahsettiğimiz gibi bilhassa soğuk ve ayaz kış günlerinde cildimiz ayrı bir hassasiyet kazanır dış etkenlerden hemen etkilenen cildimiz dokusunun özelliğini ve nemini çabuk kaybedebiliyor elastikiyetini kaybedebiliyor. Kuruyarak ve çatlayarak canımızı acıtacak noktalara gelebiliyor. İşte olumsuz dış etkenlerle daha çok karşılaşan bölüm cildimizin ellerimiz ve yüzümüzdeki bölümleridir. Cilt nemini kaybetme neticesinde uzun vadede erken yaşlanma ve kırışıklık belirtileri ile karşılaşabileceği gibi kısa vadede canımızı acıtıcı durumlarla karşı karşıya kalabiliyor. Ellerimizin parmak eklemlerindeki çatlaklardan çekmeyenimiz ya da hassaslaşan yüzünden ve tahriş olmuş burun kenarlarından canı yanmayanımız var mıdır?

Peki O Halde

Üzülmeyin cildinizin kaybettiği nemi geri kazandırmak mümkün. Farmasi winter beauty cilt bakim seti imdadımıza yetişiyor. Cildimizi ani değişen hava koşullarına karşı koruyan ve onunla iyi bir arkadaş olan Farmasinin winter beauty cilt bakım seti içinde 2 adet dudak balmı ve 2 adet el kremi mevcuttur. Ellerimizi soğuk havalarda koruyup yumuşacık tutan bu kremler sayesinde artık sevdiklerimize yumuşacık bir dokunuşta bulunabiliriz. Dudak balmını  sadece dudaklarınızda değil yüzünüzde ya da vücudumuzda kuruyup sertleşerek tahriş olan farklı bölgelerinde de kullanabilirsiniz. Dirsekler ve bilekleriniz gibi farklı bölgelerde deneyerek sonuca gözlerinizle şahit olabilirsiniz. Ürünlerin formülünde süt, bal ve kiraz çiçeği özleri kullanılarak zenginleştirilmiştir. Tamamen doğal ve sağlıklı ürünlerdir. cildin üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturarak bir yandan korunmasını sağlarken bir yandan kaybettiği nemi geri kazandırıp bakımını yapan Farmasinin Winter beauty cilt bakım seti her zaman sizinle olacak.

     Kendinize ve sevdiklerinize soğuk kış günleri için verebileceğiniz en anlamlı hediye Farmasinin Winter Beauty cilt bakım seti neden olmasın? Haydi kendinizi ve sevdiklerinizi biraz şımartın.                                            ÜLKÜ TOKUL

[elfsight_form_builder id=”1″]

Written by farmasisi

Leave a comment