Farmasi yüz şekillendirici

Farmasi yüz şekillendirici

Nedir yüz kontürleme duymayan var mıdır? Varsa yazımızı okumaya devam edebilirsiniz son zamanlarda sıkça adını duyurmaya başlayan yüz kontürleme aslında yüzü şekillendirme ve kusurlarını örterek yüz hatlarını belirginleştirmeye yarayan bir dizi uygulamadır. Bu uygulamayla estetik operasyonlara gerek kalmadan güzel görünecek ve kendinizi muhteşem hissedeceksiniz. Farmasi yüz şekillendirici kontür paleti işte tam da burada imdadımıza yetişiyor.

Farmasi yüz şekillendirici kontür paleti

Farmasi makyaj ürünlerinde kendini ispatlamıştır. Bu alanda da sizin yardımınıza koşmaya hazır. Farmasi’nin bu ürünü yüze ve cilde zarar vermez tahriş etmez harika bir makyaj kontürüdür.

Yenilenen özel formülü ile kendinizi muhteşem hissedeceksiniz. Farmasi yüz şekillendirici kontür paleti içerisinde 3 adet farklı renklerde toz ürün bulunur. Bu renk seçenekleri ile yüzünüze en uygun tonu bulabilirsiniz ancak ürünün doğru bölgelere doğru şekillerde uygulanması gerekmektedir. Bu şekilde yüzünüzü olduğundan daha ince daha dolgun ya da sorunlu bölgelerin kapatılması ile daha mükemmel bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Aksi halde yanlış uygulamalarla hoş olmayan durumlara düşebilirsiniz.

      Farmasi kontür paleti nasıl kullanılır?

İşte şimdi size kontür paletinin aşama aşama nasıl uygulanacağını anlatacağız. İlk aşamada burun yanlarında ve Elmacık kemiklerinin altına kullanabilirsiniz izlemek istediğiniz kusurlu alanları kontürlüyorsunuz.

İkinci aşamada Bronzer tonunu elmacık kemiklerinin üzerine uygulayabilirsiniz. Yani bir aşamadaki uygulamaya paralel olacak şekilde bronzlaştırma işlemi uyguluyoruz.

Son aşamada ise yüzünüzün orta kısmını yani burun köprüsü ve çene kısmını aydınlatarak yüzünüzü daha boyutlu bir şekle getirebilirsiniz. Böylece öne çıkmasını istediğiniz kısımları aydınlatmış olursunuz. Bu şekilde yüz hatlarınızı daha yukarı taşımış olursunuz ister yüzünüzü aydınlatmak ister boyutlandırmak ister şekillendirmek için genç ve dinamik bir görüntü için ideal bir üründür.

Pudrasının sağladığı ipeksi özelliği ile kolay bir şekilde dağılıyor ve doğal bir görünüm sağlıyor. Kalıcılığı yüksektir kat kat uygulamasanız bile güzel bir sonuç alır olumsuz durumlarla karşılaşmazsınız. Makyajınızın daha güzel görünmesini istiyorsanız işte size fırsat.

Sonuç olarak daha genç daha şekilli ve kusurları örtülmüş bir yüze sahip olmak istiyorsanız neden sizde Farmasi yüz şekillendirici kontür paletini kullanmıyorsunuz?

 

farmasi yüz şekillendirici kontür paleti

    Farmasi Üye Kayıt

    Üyemiz olduğunuz için teşekkür ederiz

    Written by Ulku Hoca

    Leave a comment